ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ
ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ
Пошук
pagepicture-help

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Компанія NISSAN випускає високоякісні автомобілі, використовуючи найбільш сучасні і високотехнологічні стандарти якості. Насамперед це стосується деталей, з яких збираються всі автомобілі на заводах NISSAN у світі. Всі оригінальні запасні частини NISSAN, які постачаються на вторинний ринок, проходять такий же суворий відбір, що і складники для конвеєру. Ми знаємо, п’ять причин для використання лише оригінальних запасних частин NISSAN.

Безпека

Безпека сучасного автомобіля NISSAN – найважливіший важливий аспект роботи усіх інженерів концерну. Автомобіль має зберігати еталонній рівень безпеки у найскладніших дорожніх умовах на високій швидкості; на слизькому покритті; при значних нерівностях дороги. Для створення автомобіля з такими високими стандартами безпеки використовуються найбільш сучасні методи виробництва деталей: від гайки до мотору. Використовуючи оригінальні запасні частини NISSAN, Ви гарантуєте максимальну безпеку роботи, як самої деталі, так і всього автомобіля.

Сумісність

Сучасний автомобіль NISSAN – це понад 10 тисяч різних деталей, які працюють набагато злагодженіше ніж дорогий швейцарський годинник. Сумісність усіх комплектуючих і вузлів автомобіля                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                NISSAN досягається за рахунок складних розрахунків великої групи инженерів NISSAN. Використовуючи нові оригінальні запасні частини NISSAN, Ви зберігаєте своєму автомобілю його стовідсоткову працездатність, а собі цілковиту впевненність за кермом.

Гарантія

Гарантія на новий сучасний автомобіль NISSAN формується з гарантії на всі його складники. Це стало результатом багаторічної наполегливої праці спеціалістів усіх рівней NISSAN по забезпеченню найвищого рівня якості всіх комплектуючих. Надаючи гарантію на 1 рік з моменту встановлення нової оригінальної запасної частини NISSAN, ми гарантуємо Вам цілковиту впевненність у Вашому автомобілі NISSAN.

Зручність

Зручність обслуговування свого автомобіля – це можливість заощадити час для більш важливих та приємних справ. Комфорт, яким забезпечує NISSAN покупців своїх автомобілів, стосується також і оригінальих запасних частин.  Купуючи оригінальні запасні частини в офіційного дилера, ви завжди будете впевнені в якості Вашого автомобіля і  якості його комплектуючих.

Вигода

Можливість зберегти високу залишкову вартість вашого автомобіля після декількох років – це складний комплексний процес, до якого залучено багато спеціалістів компанії NISSAN, що створюють технічно досконалі, зручні та надійні автомобілі. Використовуючи оригінальні запасні частини, Ви забезпечуєте Ваш автомобіль високою залишковою вартістю, і тим самим зберігаєте Ваші прибутки для інших цілей.


X