Винагорода за лояльність Спеціальні умови сервісу
Винагорода за лояльність Спеціальні умови сервісу
Пошук


     

     

     

  

     

______________________________________________________________________________________________
* Акція триває з 01.09.2015 до 30.11.2015 року в салонах офіційних дилерів Nissan на всій території України. Про деталі дізнавайтеся на сайті www.nissan.ua та за телефоном гарячої лінії 0 800 303 307. Безкоштовно з усіх стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
Не є публічною офертою. ТОВ «Ніссан Мотор Україна» залишає за собою право вносити зміни до переліку, а також змінювати вартість запасних частин та матеріалів без попереднього повідомлення.
Усі відомості, які розміщено на даному сайті носять виключно інформаційний характер. Інформація, яка розміщена на цьому сайті, не є вичерпною. Для отримання повної та детальної інформації Ви можете звернутися до офіційних дилерів Ніссан в Україні.
Інформація може бути використана виключно в некомерційних (особистих, ознайомчих, дослідницьких та ін. аналогічних) цілях. Відвідувачі сайту не мають права використовувати інформацію в комерційних цілях, в тому числі не мають права відтворювати, змінювати, розсилати або публікувати інформацію повністю або частково без попередньої письмової згоди ТОВ «Ніссан Мотор Україна».
Під вигодою мається на увазі різниця  у порівнянні зі стандартною ціною.
Під безкоштовною діагностикою мається на увазі проведення робіт за 1 гривню.

X