У СЕРПНІ КУПИТИ NISSAN МОЖНА ПО КУРСУ 9,64 ГРН / $
У СЕРПНІ КУПИТИ NISSAN МОЖНА ПО КУРСУ 9,64 ГРН / $
Пошук

offer_test_Par_5441_Image_imgProcessingПрактика фіксації курсу на автомобілі стала вже загальноприйнятою на українському ринку і до неї вже поступово звикають українські споживачі. Компанія «Ніссан Мотор Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів Nissan в Україні, пропонує своїм клієнтам новий підхід – а саме самостійно вибрати вигідний для них курс. Тільки в серпні обмежену кількість автомобілів Nissan доступно придбати з максимальною вигодою за спеціальним курсом, який починається від 9,64 гривні за долар США! Переваги покупки автомобілів Nissan зараз поширюються практично на весь модельний ряд.

Особливо привабливими зараз є пропозиції на Nissan X-Trail, Nissan Teana і Nissan Micra.
Так, наприклад, ціна Nissan X-Trail тепер починається від 338 230 гривень. Вигода від покупки становить понад 97 000 гривень! З такою значною економією клієнти компанії зможуть придбати автомобіль, який увібрав в себе спадщину повнопривідного модельного ряду Nissan і виділяється на тлі конкурентів своїм самобутнім дизайном і багатим оснащенням.
Цей автомобіль – справжній позашляховик з неабиякими інтелектуальними здібностями, який він отримав завдяки використанню передової системи All-MODE 4×4-I (Intelligent). Дана система здатна ефективно перерозподіляти крутний момент між усіма чотирма колесами, в той час як система динамічної стабілізації (ESP) надає автомобілю стійкість і керованість. Системи допомоги при підйомі (Hill Start Assist) і при спуску (Hill Descent Control) підтримує безпеку руху на крутих спусках і підйомах.

Тільки в серпні Nissan Teana можна купити за ціною від 334 880 гривень, при цьому заощадивши до 117 000 гривень. Дана модель втілила в собі все краще від Nissan і пропонує унікальне поєднання сучасного виразного дизайну, розкоші салону преміум рівня, високої технологічності і неперевершеного задоволення від водіння.

Завдяки новому курсу ціни на Nissan Micra тепер стартують від 147 970 гривень. Nissan Micra відрізняється багатим оснащенням в стандартній комплектації, а також надає ряд інноваційних рішень, спрямованих на полегшення водіння в місті, наприклад, інтегровану систему супутникової навігації. Особливу увагу в автомобілі приділено безпеці водія і пасажирів Nissan Micra. У всіх комплектаціях автомобіль оснащується антиблокувальною системою гальм, електронною системою розподілу гальмівних зусиль і підсилювачем екстреного гальмування. Кожен автомобіль Nissan Micra має фронтальні подушки безпеки водія і переднього пасажира. Також в стандартну комплектацію автомобіля входить чутливе до швидкості автоматичне блокування дверей.
У будь-якій комплектації автомобіль оснащується регульованою по нахилу рульовою колонкою, електричним приводом регулювання і складання бічних дзеркал, центральним замком з дистанційним управлінням, маршрутним комп’ютером, передніми електросклопідйомниками і регульованим по висоті сидінням водія.

Ще однією додатковою вигодою при покупці Nissan є Nissan Finance, програма кредитування, що дозволяє придбати автомобіль в кредит з річною ставкою від 0%, мінімальною передоплатою і терміном кредитування до 7 років. Дана програма передбачає відсутність прихованих платежів і щомісячних комісій. У клієнтів є можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій, а також вибір графіка погашення кредиту за стандартною або ануїтетною схемою.

X