В Україні починаються продажі Nissan Patrol 2014 модельного року
В Україні починаються продажі Nissan Patrol 2014 модельного року
Пошук

В дилерській мережі компанії «Ніссан Мотор Україна», офіційного дистриб’ютора автомобілів Nissan в Україні, починаються продажі оновленого Nissan Patrol 2014 модельного року.

Оновлення в цьому розкішному автомобілі сталися як в дизайні екстер’єру та інтер’єру, так і в технологічній частині. Оновлений Patrol відрізняється: новим переднім бампером з виразною окантовкою протитуманних фар і потужною хромованою решіткою радіатора з масивними лініями і новим дизайном осередків радіатора. Іншими помітними змінами в екстер’єрі оновленого Patrol стали фари: ксенонові фари замінені на світлодіодні із затемненим фоном, і, що запам’ятовується контуром денних ходових вогнів. Новий дизайн також отримали і задні світлодіодні ліхтарі. Також для Nissan Patrol 2014 модельного року пропонуються 20-дюймові легкосплавні колеса нового дизайну.

Будучи флагманом лінійки позашляховиків Nissan, Patrol пропонує широкий перелік стандартного устаткування і систем активної безпеки Safety Shield. Nissan Patrol 2014 модельного року оснащується системою кругового огляду (Around View Monitor) 3-го покоління з збільшеним до 180 ? кутом огляду спереду. У розширений список систем безпеки входить система розпізнавання рухомих об’єктів (Moving Object Detection). У разі виявлення рухомих об’єктів при маневруванні система буде подавати звукові сигнали, відповідні дистанції до об’єкта, і дублювати їх візуальною інформацією на дисплеї. Система запобігання зіткнення при русі заднім ходом (Back-up collision intervention) попереджає водія про об’єкти, що з’явилися на траєкторії руху заднім ходом. Для привертання уваги водія система використовує звукові та візуальні сигнали і в разі необхідності автоматично задіє гальма. Система допомоги при паркуванні обладнана 4 передніми і 4 задніми сенсорами, що підвищує огляд і полегшує маневрування при парковці.

Оновлений Nissan Patrol в Україні доступний в трьох варіантах комплектації: BASE, HIGH і TOP. Широкий перелік стандартного устаткування комплектації BASE включає такі опції як аудіо-система преміум-класу BOSE з 13 динаміками, музичним сервером з жорстким диском і програвачем DVD, трьохзонний клімат-контроль з системою «повітряна завіса», багатофункціональне кермо з шкіряною обробкою і систему пам’яті налаштувань мультимедійної системи, клімат-контролю, положень дзеркал, керма і водійського сидіння. Автомобіль обладнаний гідравлічною системою обмеження коливань кузова і блокуванням заднього диференціала, перелік систем безпеки базовій комплектації включає систему контролю тиску повітря в шинах, систему допомоги при паркуванні з камерами кругового огляду, систему динамічної стабілізації і багато іншого. Комплектація HIGH, крім всіх опцій базової комплектації, включає люк з електроприводом, рейлінги на даху, розважальну систему з DVD-програвачем для задніх пасажирів (дисплеї в підголовниках передніх сидінь, навушники, пульт ДУ) і двері багажника з електроприводом. Автомобіль в комплектації HIGH оснащується 20-дюймовими легкосплавними колісними дисками і повнорозмірним запасним колесом відповідного діаметру. Максимальна комплектація TOP включає повний набір систем безпеки Safety Shield: систему контролю дистанції, інтелектуальний круїз-контроль, систему стеження за розміткою, систему контролю рядності руху, систему моніторингу сліпих зон, систему попередження про можливе зіткнення, інтелектуальну систему допомоги при екстреному гальмуванні, систему запобігання зіткнення при русі заднім ходом.

Nissan Patrol оснащується V-подібним 8-циліндровим двигуном з системою регулювання фаз газорозподілу і ступеня відкриття клапанів (VVEL) і системою безпосереднього вприскування палива (DIG). Він розвиває максимальну потужність 405 к.с., максимальний обертовий момент 560 Нм і є лідером у класі за питомою потужністю (72,3 к.с. з одного літра об’єму двигуна). При цьому двигун відрізняється хорошою паливною економічністю і забезпечує великий пробіг автомобіля без дозаправки. Він працює в парі з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач з можливістю перемикання передач вручну.

X