В Ле-Мані відбудеться світова прем’єра Nissan Juke Nismo
В Ле-Мані відбудеться світова прем’єра Nissan Juke Nismo
Пошук
У найближчі вихідні серійна модель Nissan Juke Nismo дебютує на найвідомішому у світі змаганні – 24-годинних перегонах на витривалість в Ле-Мані – разом з революційними Nissan DeltaWing і Juke-R.

До цього Juke Nismo демонструвався як концепт на міжнародних автосалонах в Токіо і Женеві. Тепер публіка зможе вперше поглянути на втілення легендарної ДНК Nismo, що визначає високі характеристики автомобіля, які нарешті “зроблять” крок з треку для перегонів на звичайні дороги на початку 2013 року.

У 2010 році компанія Nissan вперше створила на автомобільному ринку новий сегмент компактних кросоверів, запропонувавши покупцям модель Juke. Сьогодні Nissan підтверджує своє лідерство в цьому сегменті, пропонуючи покупцям свій перший кросовер преміум-класу з підвищеними характеристиками – Nissan Juke Nismo.

Лінійка моделей Nissan Nismo розроблена японським підрозділом компанії Nissan, що спеціалізується на створенні спортивних автомобілів і тюнінгу стандартних моделей Nissan (починаючи з Juke), яким Nismo надає оригінальний стиль і неповторну індивідуальність разом із спортивною керованістю, потужністю, нестримністю і захоплюючими емоціями від керування.

Juke Nismo поєднує в собі неповторний стиль існуючої моделі Juke (унікальний сплав ліній спортивного купе і стилю SUV), який був видозмінений під впливом спортивного досвіду Nismo. Фахівці з відділення Nismo розробили новий аеродинамічний комплект, який надає Juke ще динамічніший і потужніший атлетичний вигляд. Він відрізняється нижчими бамперами (переднім і заднім), розширеними крилами і нижніми бічними накладками, а також модифікованими радіаторними гратами і спойлером на задніх підйомних дверях, який направляє повітряні потоки позаду автомобіля. Ці елементи покращують аеродинаміку, зменшуючи підйомні сили, що впливають на передню і задню частини автомобіля. При цьому не збільшується аеродинамічний опір, що підвищує динамічні характеристики Juke Nismo. Стильні нові 18-ти дюймові легкосплавні колеса з широкими шинами покращують зчеплення; крім того, з ними Juke ще ефектніше виглядає на дорозі.

Підвищені характеристики Juke Nismo забезпечує також особливим чином відрегульований 1,6-літровий бензиновий двигун з безпосереднім вприскуванням палива і турбонаддувом. На цей вибір фахівців Nismo надихнув двигун, встановлений на революційний гоночний автомобіль DeltaWing, який представляв Nissan на змаганнях в Ле-Мані.

Крім того, для нового Juke Nismo передбачені жорсткіша підвіска і модифікована система рульового управління – для більш спортивної, чіткої керованості і вдосконаленого контролю буксування коліс. Крім того, новий Juke обладнаний системою перерозподілу крутного моменту, яка допомагає йому краще тримати дорогу на прямій і в поворотах.

Внесені Nismo удосконалення мають своє продовження в салоні Juke. Дизайн керма, педалей, приладової панелі, важеля перемикання передач і дверних панелей розроблений наново, щоб посилити спортивну атмосферу в салоні. Спеціальні “спортивні” сидіння Nismo із замшевою оббивкою і червоним прострочуванням підкреслюють неповторний характер автомобіля.

За словами Енді Палмера, Старшого віце-президента, що відповідає за глобальне планування продукції, “Виведення на ринок Juke Nismo ще більше підкреслює наш намір створювати інновації і захоплювати публіку. Juke – модель з революційним дизайном і незвичайним підходом до створення автомобілів – став природним вибором, щоб стати однією з перших моделей Nissan, над особливим доопрацюванням яких з точки зору динаміки і зовнішності працюватимуть фахівці Nismo”.

Історія Nissan Juke з особливими динамічними характеристиками почалася у кінці минулого року з появою Juke-R. Спочатку він створювався як концепт-кар в одиничному екземплярі, але тепер, у відповідь на запити покупців, запущений у виробництво в обмеженій серії.

У кінці цього тижня новий Juke Nismo займе місце поряд з Juke-R, відкриваючи нову захоплюючу сторінку в історії компактних спортивних кросоверів; а емблема Nismo почне свій шлях від трека до доріг загального користування.

Juke Nismo випускатиметься заводом Nissan в Сандерленді (Sunderland), Великобританія, так само як і інші члени сімейства Juke. На ринках Європи Juke Nismo з’явиться на початку 2013 року. Детальніші відомості і специфікація автомобіля будуть надані ближче до початку продажів. У США і Японії Juke Nismo з’являться дещо пізніше.

X