Святкування “Дня Автомобіліста”
Святкування “Дня Автомобіліста”
Пошук

         28 жовтня 2012 року з нагоди святкування Дня автомобіліста на території “ТерКо Авто Град” відбулось свято. З 14-ої години проходив автопарад автомобілів NISSAN вулицями міста. З 15-ої години свято продовжилось в АЦ. Цікава програма передбачала веселий настрій, конкурси з подарунками від АЦ NISSAN, дизайнерський показ одягу, розіграш автомобіля бізнес-класу NISSAN TEANA в користування на три дні, фуршетні столи з смачними частуваннями, і найсмачніший сюрприз – 20 кг торт з логотипом NISSAN.

            Для відвідувачів свята автосалон “ТерКо Авто Град” представив на огляд наступні моделі NISSAN: MURANO, TEANA, PATHFINDER, саме ці машини були вперше представлені в салоні. Кожен бажаючий міг отримати детальну інформацію по кожній моделі та провести тест-драйв на території « ТерКо Авто Град».

            Драйв, цікаве видовище та хороший настрій були гарантовані понад сотні гостей. Ще раз вітаємо усіх автомобілістів з святом. Бажаємо Вам бути за кермом комфортного автомобіля NISSAN і нехай зелене світло супроводжує Вашу дорогу!

X