Nissan Qashqai 1.6 тепер доступний із варіатором Х-Tronic CVT
Nissan Qashqai 1.6 тепер доступний із варіатором Х-Tronic CVT
Пошук

Компанія Nissan продовжує пропонувати інноваційні опції для найуспішнішої моделі свого модельного ряду Nissan Qashqai.

QashqaiТепер Nissan Qashqai з двигуном об’ємом 1.6 літра доступний з варіатором X-Tronic CVT нового покоління і готовий кинути виклик своїм конкурентам в гольф-класі, обладнаними двигуном 1.6 і автоматичною коробкою передач.

Трансмісія X-Tronic CVT нового покоління відрізняється рядом ключових рішень, що забезпечують значне вдосконалення за такими параметрами, як маса і компонування, а також характеристики і витрата палива (у змішаному циклі – 6,4 л/100км).

Трансмісія X-Tronic CVT, яка агрегатується з оновленим 1,6-літровим бензиновим двигуном потужністю 117 к.с., в порівнянні з попередньою має на 10%* менший розмір і полегшена на 13%*, тоді як втрати на внутрішнє тертя були знижені на значну величину – 30%*.

Нова безступенева трансмісія – перший у світі варіатор CVT з додатковою планетарною передачею, дозволяє набагато збільшити передавальне число (до 7,3: 1) в порівнянні з трансмісіями традиційних конструкцій, вживаними на автомобілях цього класу. Шківи з меншими розмірами і масою, покращений демпфер блокування і ефективніший масляний насос – усе це сприяє підвищенню паливної економічності.

Модифікація з 1,6-літровим двигуном і варіатором X-Tronic CVT доступна в комплектаціях XE, SE, SE+, SV+ і LE+.

Ціни на Nissan Qashqai 1.6 з трансмісією X-Tronic CVT починаються від 24 850 доларів США.

Таким чином, обидві модифікації(1.6 л і 2.0 л) Nissan Qashqai тепер доступні, як з механічною коробкою передач, так і з варіатором XTRONIC CVT.

* Порівняно з варіаторами CVT Nissan аналогічного класу.

X