Зустрічайте весну з новою Nissan Micra!
Зустрічайте весну з новою Nissan Micra!
Пошук

Прийшла весна, а з нею – пора веселих зустрічей з друзями, модної музики та яскравих вогнів. Саме час відірватися з новою Nissan Micra, яка поєднує в собі модний стиль, компактний дизайн, дивовижно просторий салон і задоволення від водіння.

1

Легша й більш керована, нова Micra додасть швидкості та комфорту будь-якій поїздці. В автомобілі спеціально збережено компактність колишнього покоління, таку доречну в тісному сучасному місті. Крім того, Micra має найкращий у своєму класі радіусом розвороту (всього 4,65 м), а також відмінну оглядовість. Електричне складання дзеркал навіть у базовій версії дозволить паркуватися в обмеженому просторі.

2

Зовнішньо компактна, нова Micra здивує просторим і зручним салоном. У ньому передбачено велику кількість відсіків для дрібних речей, а розумна конструкція заднього сидіння дозволяє складати окремо не лише спинку (40/60), але й додатково відкидати нижню подушку. Це перетворює багажник у простору та рівну площадку для поклажі.

Комфорт під час поїздки забезпечать датчики дощу та світла, клімат-контроль, а також проста у використанні мультимедійна система Nissan Connect з інтегрованим GPS-навігатором і можливістю підключення телефону та медіаплеєру. До стандартної комплектації також входять дві подушки безпеки та антиблокувальна система ABS.

3

Дізнатися більше

4

X