Nissan представив болід для перегонів у Ле-Мані в дні проходження Суперкубка
Nissan представив болід для перегонів у Ле-Мані в дні проходження Суперкубка
Пошук

p1

Під час Суперкубка XLIX Nissan оголосив про готовність змагатися з найсильнішими виробниками гоночних автомобілів, представивши нового учасника перегонів Ле-Ман – Nissan GT-R LM NISMO.

Торік Суперкубок став в США найпопулярнішою телепрограмою в історії, яка зібрала біля екранів більше 110 млн. Глядачів. Тому сезон 2015 став чудовою можливістю для першого виходу рекламного ролика Nissan «With Dad» (див. http://www.withdad.com/), в якому був показаний Nissan GT-R LM NISMO.

Nissan також анонсував короткі технічні характеристики новинки: це буде передньопривідний автомобіль, який буде оснащений бензиновим двигуном V6 об’ємом 3 літри з подвійним турбонаддувом і системою рекуперації кінетичної енергії (KERS) потужністю 550 к.с.

Новий болід буде змагатися в класі LM P1 в гонках Чемпіонату світу на витривалість за версією Міжнародної асоціації автоспорту (FIA World Endurance Championship). Це вища категорія в світі автогонок. Стартуючи в Сільверстоуні (Великобританія) 12 квітня, гонки переміщаються по світу: Спа (Бельгія), Ле-Ман (24-годинна гонка) і німецький Нюрбургрінг, потім етапи Чемпіонату проходять в США, Японії, Китаї та на Близькому Сході.

X