На сайті Nissan в Україні проходить конкурс «Гол тижня» Ліги Чемпіонів
На сайті Nissan в Україні проходить конкурс «Гол тижня» Ліги Чемпіонів
Пошук

UEFA_image_980x435_Ua05.11.2014

Компанія Nissan і Ліга Чемпіонів УЄФА проводять ексклюзивний конкурс «Гол тижня». Це змагання дає можливість українським шанувальникам футболу вибрати на nissan.ua, найкрасивіші голи найбільш престижного клубного турніру в європейському футболі. В ході конкурсу учасники будуть визначати кращий гол з п’яти запропонованих варіантів, раніше відібраних членами журі УЄФА за критеріями: гострота, видовищність та складність. Вболівальники зможуть починати голосувати опівночі (за середньоєвропейським часом) кожного четверга після закінчення матчів. Зареєстровані учасники, які проголосували за гол, який набрав найбільше голосів, будуть включені в щотижневе жеребкування та зможуть поборотися за головний приз – офіційний футбольний м’яч Ліги Чемпіонів УЄФА з автографами футболістів донецького «Шахтаря», який представляє Україну в турнірі.

Nissan – офіційний партнер Суперкубка і Ліги чемпіонів УЄФА сезонів 2014/2015 – 2017/2018 років. Ці змагання роблять співпрацю Nissan з УЄФА ще тіснішою й тому, що недавно триразовий переможець Ліги чемпіонів УЄФА Андреас Іньєста, капітан Парі Сен-Жермен і збірної Бразилії Тіаго Сілва і тричі найкращий футболіст Африки Яя Туре були оголошені послами бренду Nissan. Ці футболісти покликані допомогти компанії Nissan долучити до футболу нових шанувальників з числа своїх клієнтів і стануть головними героями Nissan в новій рекламній кампанії бренду.

Партнерство з Лігою чемпіонів УЄФА – ще один приклад прихильності Nissan до спорту. Крім Ліги Чемпіонів Nissan є спонсором Африканського кубка націй з футболу, футбольної ліги NCAA, Канадської футбольної ліги і партнером компанії City Football Group, що володіє футбольним клубом Манчестер Сіті. Крім трьох футбольних зірок послами Nissan є Олімпійський чемпіон з бігу Усейн Болт (Usain Bolt) і сер Кріс Хой, володар найбільшої кількості золотих олімпійських медалей з велоспорту в історії Великобританії.

X