Акція з 1 листопада по 31 грудня – знижка 20% на сервіс та запчастини Nissan
Акція з 1 листопада по 31 грудня – знижка 20% на сервіс та запчастини Nissan
Пошук

             Офіційний дилер Ніссан «Терко Авто Град» підготував цікаву пропозицію для своїх нових Клієнтів. Якщо Ви ще не відвідували офіційний сервісний центр «Терко Авто Град», то зараз самий час! Адже з 1 листопада по 31 грудня 2012-го року, кожен новий Клієнт нашого дилерського центру отримає грандіозну знижку 20% на сервіс і запчастини Nissan*! Ви зможете не лише провести якісний ремонт Вашого автомобіля на офіційному сервісі NISSAN, але і отримати значну вигоду при цьому.
             Якщо ж при першому відвідуванні станції технічного обслуговування «Терко Авто Град» в період дії акції на складі не виявиться потрібної запасної частини — ми замовимо її для Вас так само із знижкою 20%!
*Акция діє з 01.11.2012 р. по 31.12.2012 р. включно. Знижка 20% є одноразовою і з іншими знижками не підсумовується. Учасниками акції є фізичні особи, власники автомобілів марки Ніссан, за умови, що на вказані автомобілі раніше з ТОВ «Терко Авто Град» не було жодного наряд-замовлення, і наряд-замовлення відносно відповідного автомобіля створюється вперше (за винятком зміни власника). Спеціальна пропозиція поширюється лише на оригінальні запасні частини Nissan і на всі види робіт, що надаються СТО «Терко Авто Град», при готівковому розрахунку. Спеціальні і звичайні ціни можна взнати у відділі сервісу СТО «Терко Авто Град» або за тел. (0352) 477009.

X